Przejdź do treści

Dział handlowy

mgr inż. Michał Krawczyk
Kierownik działu fotowoltaika
Tel. 504 032 554
michal.krawczyk@marwent.pl
Maria Zalewska
Specjalista ds. marketingu
Tel. 539 538 188
maria.zalewska@marwent.pl
inż. Tomasz Bieniek
Kosztorysant
Tel. 698 612 474
tomasz@marwent.pl
inż. Daniel Szołtysik
Konstruktor
Tel. 539 537 057
daniel.szoltysik@marwent.pl
Marek Miszyn
Specjalista ds. sprzedaży systemów fotowoltaicznych
Tel. 730 548 040
marek.miszyn@marwent.pl
inż. Henryk Muskała
Kierownik ds. instalacji
Tel. 532 221 926
henryk@marwent.pl
mgr inż. Marek Jagoda
Kierownik ds. elektrycznych
Tel. 696 435 297
marek@marwent.pl
Wiktoria Mika
Projektant
Tel. 539 538 199_
wiktoria.mika@marwent.pl
Barbara Janecka
Specjalista ds. kadrowych
Tel. 728 559 806
barbara@marwent.pl
Joanna Chromy
Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. 728 559 524
joanna.chromy@marwent.pl
mgr inż. Michał Krawczyk
Kierownik działu fotowoltaika
Tel. 504 032 554
michal.krawczyk@marwent.pl
Maria Zalewska
Specjalista ds. marketingu
Tel. 539 538 188
maria.zalewska@marwent.pl
inż. Tomasz Bieniek
Kosztorysant
Tel. 698 612 474
tomasz@marwent.pl
inż. Daniel Szołtysik
Konstruktor
Tel. 539 537 057
daniel.szoltysik@marwent.pl
inż. Henryk Muskała
Kierownik ds. instalacji
Tel. 532 221 926
henryk@marwent.pl
mgr inż. Marek Jagoda
Kierownik ds. elektrycznych
Tel. 696 435 297
marek@marwent.pl
Joanna Chromy
Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. 539 538 188
joanna.chromy@marwent.pl
Wiktoria Mika
Projektant
_
wiktoria.mika@marwent.pl
Barbara Janecka
Specjalista ds. kadrowych
Tel. 728 559 806
barbara@marwent.pl

Adres firmy:

Marwent Sp. z o.o.
ul. Główna 63
42-622 Świerklaniec

www.marwent.pl

Zapraszamy do polubienia naszych profili na social mediach:

Facebook Marwent

Instagram Marwent

 

Dane kontaktowe:

Infolinia:  539 538 188
Tel. 32 390 26 26
E-mail: kontakt@marwent.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 – 16:00

Masz pytania?

Wypełnij formularz

kontakt

Email

kontakt@marwent.pl

Telefon

539 538 188
Dział handlowy:
730 548 040
504 032 554

Social Media