Dział handlowy

mgr inż. Michał Krawczyk
Kierownik działu fotowoltaika
Tel. 504 032 554
michal.krawczyk@marwent.pl
Maria Zalewska
Specjalista ds. marketingu
Tel. 539 538 188
maria.zalewska@marwent.pl
inż. Tomasz Bieniek
Kosztorysant
Tel. 698 612 474
tomasz@marwent.pl
inż. Daniel Szołtysik
Konstruktor
Tel. 539 537 057
daniel.szoltysik@marwent.pl
Marek Miszyn
Specjalista ds. sprzedaży systemów fotowoltaicznych
Tel. 730 548 040
marek.miszyn@marwent.pl
inż. Henryk Muskała
Kierownik ds. instalacji
Tel. 532 221 926
henryk@marwent.pl
mgr inż. Marek Jagoda
Kierownik ds. elektrycznych
Tel. 696 435 297
marek@marwent.pl
Wiktoria Mika
Projektant
_
wiktoria.mika@marwent.pl
Barbara Janecka
Specjalista ds. kadrowych
Tel. 728 559 806
barbara@marwent.pl
Joanna Chromy
Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. 539 538 188
joanna.chromy@marwent.pl
mgr inż. Michał Krawczyk
Kierownik działu fotowoltaika
Tel. 504 032 554
michal.krawczyk@marwent.pl
Maria Zalewska
Specjalista ds. marketingu
Tel. 539 538 188
maria.zalewska@marwent.pl
inż. Tomasz Bieniek
Kosztorysant
Tel. 698 612 474
tomasz@marwent.pl
inż. Daniel Szołtysik
Konstruktor
Tel. 539 537 057
daniel.szoltysik@marwent.pl
inż. Henryk Muskała
Kierownik ds. instalacji
Tel. 532 221 926
henryk@marwent.pl
mgr inż. Marek Jagoda
Kierownik ds. elektrycznych
Tel. 696 435 297
marek@marwent.pl
Joanna Chromy
Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. 539 538 188
joanna.chromy@marwent.pl
Wiktoria Mika
Projektant
_
wiktoria.mika@marwent.pl
Barbara Janecka
Specjalista ds. kadrowych
Tel. 728 559 806
barbara@marwent.pl

Adres firmy:

Firma Marwent
ul. Główna 63
42-622 Świerklaniec

Dane kontaktowe:

Tel. 32 390 26 46
Tel. kom. 504 032 554
E-mail: pv@marwent.pl

Nasze biuro w Krakowie:

ul. Krakowska 50
32-083 Balice

Dane kontaktowe:

Maksym Sokolov
Tel. 733 033 386

Masz pytania?

Wypełnij formularz

kontakt

Email

pv@marwent.pl

Telefon

504 032 554

Social Media